a

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit lorem quis bibendum elit.

+01145928421 appetito@qodeinteractive.com
Search

O nas

W 2003 roku, a dokładnie 13-ego w piątek, powstała Karczma Kołodziej.
Karczma Kołodziej to mała, przytulna restauracja w turystycznej miejscowości Skoki, położonej wśród wielu lasów i jezior. Nasza Karczma to swojska restauracja ze staropolską kuchnią z kultowymi daniami tj.: szare kluchy, czernina, pierogi własnego wyrobu, kaczka z domowymi pyzami i kapustą modrą. Dodatkowo, codziennie w ofercie posiadamy inny zestaw dnia, który poznawać możecie na naszej stronie na facebook’u.

Bazujemy na lokalnych, świeżych, sezonowych produktach od lokalnych dostawców.
Klient czekając na danie główne otrzymuje chlebek ze swojskim smalcem naszego wyrobu.

Wystrój Karczmy utrzymany w starym, swojskim klimacie z antycznymi elementami, gdzie czujesz się przytulnie jak u babci.

Lokal posiada dwie sale – jedną na parterze, drugą utrzymaną piwnicznym klimacie oraz zimowy ogród na około 40 osób. Dodatkowo, w sezonie letnim dysponujemy ogródkiem na zewnątrz.

To idealne miejsce na zorganizowanie imprez okolicznościowych tj.: urodziny, imieniny, jubileusze, komunie i inne balangi. Restauracja posiada również ofertę cateringową.

 

Serdecznie Zapraszamy

Karczma Kołodziej
KARCZMA-K_białe na slide
Kontakt

Dane kontaktowe

Karczma Kołodziej
ul.Poznańska 10,
62-085 Skoki

Tel: 61 812 40 46

karczma@karczmakolodziej.pl